Plastgran Star Trading New Quebec180 cm
1 019 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
1800 mm

New Quebec
180 cm
1 019 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!

Vacker julgran som sprider härlig julstämning. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Formen är som en naturlig gran där grenarna har olika djup - så kallad layer tree.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker julgran som sprider härlig julstämning. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Formen är som en naturlig gran där grenarna har olika djup - så kallad layer tree.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 607-61-1 |
| Höjd | 1800 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 1300 mm |
| Typ | Julgran |
| Material | Plast |
| Serie | New Quebec |
| Färg | Grön |
| Vikt | 5,4 kg |
| Djup | 1300 mm |
| EAN-nr | 7391482036308 |

