




Plastgran Star TradingOttawa LED210 cm
Rek. pris 2 009 kr
!
1 490 kr1 909 kr
Spara 22 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vacker julgran med LED-ljuskällor. Användningsområdet är både inomhus och utomhus. Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Du kan justera grenvinkeln efter tycke och smak, eftersom det inte finns något stopp på grenarna.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 609-01 |
| Höjd | 2100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 6 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Julgran |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Ottawa |
| Färg | Grön |
| Antal Ljuskällor | 260 st |
| Vikt | 6,8 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 1200 mm |
| Ljusflöde | 358 lumen |
| Djup | 1200 mm |
| Effekt/prestanda | 0,018 W |
| EAN-nr | 7391482609014 |
