Krans Nordic Winter med Blåbär
359 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

med Blåbär
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Perfekt för höst och jul. denna eleganta konstgjorda krans med blåbär, eukalyptusblad och kottar är en vacker dekoration för höst och jul. med en diameter på 50 cm blir den ett stämningsfullt inslag i hemmet.
Varumärke
Nordic WinterBeskrivning
Perfekt för höst och jul. denna eleganta konstgjorda krans med blåbär, eukalyptusblad och kottar är en vacker dekoration för höst och jul. med en diameter på 50 cm blir den ett stämningsfullt inslag i hemmet.
information
- färg: flerfärgad
- material: pe
- diameter: 50 cm
specifikationer
- omkrets cm: 185 cm
- nettovikt i kg: 0.55 kg
- färg: flerfargäd
- material: pe
- produktbredd cm: 50 cm
- färg: flerfärgad
- material: pe
- diameter: 50 cm
specifikationer
- omkrets cm: 185 cm
- nettovikt i kg: 0.55 kg
- färg: flerfargäd
- material: pe
- produktbredd cm: 50 cm
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
| Art.Nr. | 780-090 |
| Färg | Grön |
| Diameter | 50 cm |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Krans |
| Vikt | 0,55 kg |
| Bredd | 50 cm |
| EAN-nr | 5705858717456 |







