Förvaringsväska Nordic Winter till Julgran135x40x38 cm upp till 210 cm Träd
169 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
580 mm

till Julgran
135x40x38 cm upp till 210 cm Träd
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Förvaringsväska Nordic Winter till Julgran är en praktisk förvaringsväska som är lämplig för konstgjorda julgranar. Med hjälp av denna väska får du undan din konstgjorda julgran efter jul och den skyddar också mot damm, smuts och insekter.
Varumärke
Nordic WinterBeskrivning
Förvaringsväska Nordic Winter till Julgran är en praktisk förvaringsväska som är lämplig för konstgjorda julgranar. Med hjälp av denna väska får du undan din konstgjorda julgran efter jul och den skyddar också mot damm, smuts och insekter.
Skyddar effektivt mot damm, smuts och insekter.
information
- passar julgranar upp till 210 cm i höjd
- material: polyester
- färg: grön
- mått: 46 x 130 x 58 cm
specifikationer
- färg: grön
- material: plast
information
- passar julgranar upp till 210 cm i höjd
- material: polyester
- färg: grön
- mått: 46 x 130 x 58 cm
specifikationer
- färg: grön
- material: plast
Recensioner
GranisVerifierad köpare
för 2 månader sedanVäskan är för oformlig. Borde varit lite mer stabil.
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
| Art.Nr. | 780-058 |
| Höjd | 580 mm |
| Längd | 1300 mm |
| Vikt | 0,29 kg |
| Bredd | 460 mm |
| Modell | Upp till 210 cm träd |
| Höjd | 58 cm |
| Längd | 46 cm |
| Bredd | 130 cm |
| Färg | Grön |
| Material | Plast |
| Typ | Julgranar |
| EAN-nr | 5705858711782 |



