Plastgran Star Trading AlvikVit, Höjd: 2100 mm
Rek. pris 949 kr
919 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Alvik
Vit, Höjd: 2100 mm
919 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Julgran Star Trading Alvik är en konstgran med bipackad ljusslinga. Granen går bra att använda både med och utan slinga.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julgran Star Trading Alvik är en konstgran med bipackad ljusslinga. Granen går bra att använda både med och utan slinga.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 609-27 |
| Höjd | 2100 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Bredd | 1180 mm |
| Typ | Julgran med LED |
| IP-Klassning | IP44 |
| Antal Ljuskällor | 180 st |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 4,4 kg |
| Ljusflöde | 244 lumen |
| Djup | 1180 mm |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 31 V |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Metall/Plast |
| Sockel | Fixed |
| Serie | Alvik |
| Ström | 0,02 A |
| Färg | Vit |
| Effekt | 0,06 W |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482048660 |



