


Julgran Star TradingByske Plastgran 90 cm med LED 50 Ljus
Rek. pris 789 kr
!
759 kr
30 dagars prisgaranti

Byske Plastgran 90 cm med LED 50 Ljus
759 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Grönt dekorationsträd med 50 små LED. Vackert dekorationsträd för inomhus eller utomhus med ett varmvitt sken. Denna gran kan du justera grenvinkeln efter tycke och smak eftersom det inte finns något stopp på grenarna. Krukan är inkluderad. Drivs av 3 st AA batterier och har inbyggd timer, batterier ingår ej.
Varumärke
Beskrivning
Grönt dekorationsträd med 50 små LED. Vackert dekorationsträd för inomhus eller utomhus med ett varmvitt sken. Denna gran kan du justera grenvinkeln efter tycke och smak eftersom det inte finns något stopp på grenarna. Krukan är inkluderad. Drivs av 3 st AA batterier och har inbyggd timer, batterier ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 606-79-1 |
| Höjd | 900 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Julgran Med LED |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Byske |
| Färg | Grön |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Bredd | 500 mm |
| Djup | 50 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Bredd | 50 cm |
| EAN-nr | 7391482079671 |