


Plastgran Star TradingLarvik 360 LED
4 679 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Julgran som sprider härlig julstämning. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Granen har 360 stycken LED-ljuskällor som avger ett varmvitt sken. Grenarna är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 608-65 |
| Höjd | 2100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 6 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Julgran med LED |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Larvik |
| Färg | Grön |
| Antal Ljuskällor | 360 st |
| Vikt | 10,5 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 1300 mm |
| Ljusflöde | 612, 612 lumen |
| Djup | 1300 mm |
| Effekt/prestanda | 0,018 W |
| Effekt/prestanda | 0,018 kW |
| EAN-nr | 7391482026958 |
