


Julgran Star TradingOttawa Plastgran 180 cm med LED 350 Ljus
Rek. pris 1 549 kr
!
1 479 kr
30 dagars prisgaranti

Ottawa Plastgran 180 cm med LED 350 Ljus
1 479 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Konstgranen Ottawa är gjord av PVC och har rundklippta tips. Grenarna är fastlindade direkt på stammen och ger möjlighet att ge granen den form man önskar, antingen nedåthängande grenar, eller mer raka grenar Denna gran är 180cm hög och har en klassisk A-form. Med 350 små ljuspunkter vackert fördelade över granen lyser den upp med ett mjukt varmvitt sken. Granen går att använda både inomhus och utomhus. Ottawa serien är prisvärd och finns som granar, kransar och girlanger.
Varumärke
Beskrivning
Konstgranen Ottawa är gjord av PVC och har rundklippta tips. Grenarna är fastlindade direkt på stammen och ger möjlighet att ge granen den form man önskar, antingen nedåthängande grenar, eller mer raka grenar Denna gran är 180cm hög och har en klassisk A-form. Med 350 små ljuspunkter vackert fördelade över granen lyser den upp med ett mjukt varmvitt sken. Granen går att använda både inomhus och utomhus. Ottawa serien är prisvärd och finns som granar, kransar och girlanger.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 609-02-1 |
| Höjd | 1800 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Julgran Med LED |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Ottawa |
| Ljustemperatur | 3300 K |
| Färg | Grön |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 350 st |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 1000 mm |
| Ljusflöde | 52 lumen |
| Djup | 100 cm |
| Effekt/prestanda | 0,9 W |
| Höjd | 180 cm |
| Bredd | 100 cm |
| EAN-nr | 7391482079626 |