Plastgran Star Trading Arvika
Rek. pris 2 119 kr
1 899 kr
30 dagars prisgaranti

Arvika
1 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Arvika gran utan snö med mörkbrun träfot.
Recensioner
Fredrik AVerifierad köpare
för 4 månader sedanSnygg och behändig gran.
+ Snygg
- Kunde haft väska för förvaring inkluderad.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 606-53 |
| Höjd | 2100 mm |
| Djup | 1300 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast/Metall/Trä |
| Serie | Arvika |
| Produkttyp | Julgran |
| Bredd | 1300 mm |
| Färg | Grön |
| EAN-nr | 7391482043634 |


