Plastgran Star Trading Calgary 608-38
Rek. pris 6 179 kr
5 869 kr
3 946 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Calgary 608-38
3 946 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Grenarna är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Grenarna är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 608-38 |
| Höjd | 2500 mm |
| Typ | Julgran |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 1650 mm |
| Serie | Calgary |
| Djup | 1650 mm |
| Vikt | 20,6 kg |
| Färg | Vit |
| EAN-nr | 7391482608383 |

