Beskrivning
Träd i A-form med en mix av barr som ger ett tätt och snyggt utseende. 240 cm hög.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 610-08 |
| Höjd | 2400 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | Cembra |
| Produkttyp | Julgran |
| Färg | Grön |
| Djup | 1500 mm |
| Diameter | 1500 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 14 kg |
| Bredd | 1500 mm |
| EAN-nr | 7391482054883 |




