





Plastgran Star TradingCembrini
1 809 kr
30 dagars prisgaranti
- Förväntas åter i lager 2026-08-03
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Gran med borstade tips som ger ett mjukt utseende. 210 cm hög.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 610-30 |
| Höjd | 2100 mm |
| Produkttyp | Julgran |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Cembrini |
| Färg | Grön |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 8,2 kg |
| Bredd | 1000 mm |
| Djup | 1000 mm |
| Diameter | 1000 mm |
| EAN-nr | 7391482054845 |
