Plastgran Star Trading ColoradoGrön
28 509 kr
30 dagars prisgaranti

Colorado
Grön
28 509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!

Dekorativ julgran från Star Trading. Avsedd för inomhusbruk. Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Enskilda grupper av grenar hakas fast i stammen när granen monteras, så att de kan formas jämnt.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ julgran från Star Trading. Avsedd för inomhusbruk. Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Enskilda grupper av grenar hakas fast i stammen när granen monteras, så att de kan formas jämnt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 610-04 |
| Höjd | 5000 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 2350 mm |
| Typ | Julgran |
| Material | Plast |
| Serie | Colorado |
| Färg | Grön |
| Vikt | 102 kg |
| Djup | 2350 mm |
| EAN-nr | 7391482610041 |

