Plastgran Star Trading Kanada210 cm
839 kr
739 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
2100 mm

Kanada
210 cm
739 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dekorativ julgran som sprider härlig julstämning. Du kan justera grenvinkeln efter tycke och smak, eftersom det inte finns något stopp på grenarna.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ julgran som sprider härlig julstämning. Du kan justera grenvinkeln efter tycke och smak, eftersom det inte finns något stopp på grenarna.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 607-20 |
| Höjd | 2100 mm |
| Vikt | 3,6 kg |
| Bredd | 1100 mm |
| Djup | 1100 mm |
| Typ | Julgran |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Kada |
| Färg | Grön |
| EAN-nr | 7391482029041 |

