Plastgran Star Trading Larvik med LED-belysning 210 cm
4 749 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Larvik med LED-belysning 210 cm
4 749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Julgranen Larvik är 210 cm hög och ca 130 cm bred, den är tillverkade av en mix av PE tips och rundklippta samt pilklippta PVC tips, denna mix ger ett tätt och lyxigt utseende.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julgranen Larvik är 210 cm hög och ca 130 cm bred, den är tillverkade av en mix av PE tips och rundklippta samt pilklippta PVC tips, denna mix ger ett tätt och lyxigt utseende.
Grenarna är fastsatta på stammen med gångjärn vilket gör montering enkel då grenarna faller på rätt plats när de olika delarna sätts i varandra, det enda som återstår är att vika ut kvistarna till den form man önskar för att få en vacker julgran. Grenarna sitter fast i lager och ger ett naturligt utseende. Med 700 små varmvita ljuspunkter lyser den upp vackert inomhus eller utomhus.
Recensioner
Tord KVerifierad köpare
för 4 månader sedanGranen har ett bra utseende och kvalitet.
+ Snygg.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 608-66-1 |
| Höjd | 2100 mm |
| Kabellängd | 50 m |
| Djup | 1300 mm |
| Diameter | 1300 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3300 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,6 W |
| Serie | Larvik 700 |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 700 st |
| Produkttyp | JulgranMedLED |
| Bredd | 1300 mm |
| Färg | Green |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482072450 |




