





- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Julgran med PE som ger ett lyxigt intryck. Granens höjd är 200 cm. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Fin julgran som sprider julstämning. Grenarna är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 606-32 |
| Höjd | 2000 mm |
| Produkttyp | Julgran |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Malung |
| Färg | Grön |
| Vikt | 6,8 kg |
| Bredd | 960 mm |
| Djup | 960 mm |
| EAN-nr | 7391482015075 |
