Plastgran Star Trading Minnesota 610-12
2 809 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Minnesota 610-12
2 809 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Dekorativ julgran med en höjd på 210 cm. Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Grenarna är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ julgran med en höjd på 210 cm. Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Grenarna är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 610-12 |
| Höjd | 2100 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 1250 mm |
| Typ | Julgran |
| Material | Plast |
| Serie | Minnesota |
| Färg | Grön |
| Djup | 1250 mm |
| Vikt | 9,5 kg |
| EAN-nr | 7391482610126 |

