Plastgran Star Trading Minnesota LED210 cm
Rek. pris 3 329 kr
3 169 kr
2 412 krSpara 24 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Minnesota LED
210 cm
2 412 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Julgran med LED-belysning. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Granen har 280 stycken LED-ljuskällor som avger ett härligt, varmvitt sken. Grenarna är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julgran med LED-belysning. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Granen har 280 stycken LED-ljuskällor som avger ett härligt, varmvitt sken. Grenarna är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 608-61 |
| Höjd | 2100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Julgran med LED |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 280 st |
| Vikt | 10,8 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 1300 mm |
| Serie | Minnesota |
| Djup | 1300 mm |
| Färg | Grön |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Ljusflöde | 328 lumen |
| Effekt | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482025364 |

