
Plastgran Star TradingQuebec
fr.1 329 kr
Sänkt pris!
på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vacker julgran som sprider härlig julstämning. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Du kan justera grenvinkeln efter tycke och smak, eftersom det inte finns något stopp på grenarna.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Höjd | 2100 mm |
| Produkttyp | Julgran |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Quebec |
| Bredd | 1300 mm |
| Djup | 1300 mm |
| Färg | Svart, Vit |
| Vikt | 6,7, 7,2 kg |


