Plastgran Star Trading Skoghall 210 cm
Rek. pris 2 379 kr
2 259 kr
30 dagars prisgaranti

Skoghall 210 cm
2 259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skoghall är en konstgran med fylliga grenar med lite lätt snökänsla i topparna. Granen har även kottar som sitter fast på grenarna. Höjden är 210 cm och bredden ca 104 cm vilket gör granen lättplacerad. Denna gran går att använda både inomhus och utomhus. Julgranen är tillverkad i Rohs och Reach-godkänd PVC.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Skoghall är en konstgran med fylliga grenar med lite lätt snökänsla i topparna. Granen har även kottar som sitter fast på grenarna. Höjden är 210 cm och bredden ca 104 cm vilket gör granen lättplacerad. Denna gran går att använda både inomhus och utomhus. Julgranen är tillverkad i Rohs och Reach-godkänd PVC.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 606-49 |
| Höjd | 2100 mm |
| Produkttyp | Julgran med snö |
| Material | Plast/PVC |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 1040 mm |
| Serie | Skoghall |
| Djup | 1040 mm |
| Vikt | 7,6 kg |
| Färg | Grön |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482056870 |
