Plastgran Star Trading SlimVit
1 139 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Slim
Vit
1 139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Slimmad julgran med en höjd på 210 cm. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Vacker julgran som sprider härlig julstämning. Du kan justera grenvinkeln efter tycke och smak, eftersom det inte finns något stopp på grenarna.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Slimmad julgran med en höjd på 210 cm. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Vacker julgran som sprider härlig julstämning. Du kan justera grenvinkeln efter tycke och smak, eftersom det inte finns något stopp på grenarna.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 607-54 |
| Höjd | 2100 mm |
| Typ | Julgran |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Vikt | 3,4 kg |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Slim |
| Djup | 600 mm |
| Färg | Vit |
| EAN-nr | 7391482028518 |

