Plastgran Star Trading Tanne med LED
fr.590 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Tanne med LED
590 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
GranTanne90cm83ww
Granen Tanne är ca 90 cm hög och 55 cm bred. De bruna grenarna som sitter på en stam, har små gröna grankvistar som är tillverkade av PE. Allt är bestrött med lite snö. Med 83 varmvita ljuspunkter lyser den upp vackert både inomhus och utomhus. Slingan drivs av en transformator. Basen är fyrkantig och det följer med 4 markpinnar som man kan förankra granen med om man använder den utomhus. I samma familj finns även två storlekar till.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Höjd | 1200, 1500 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Julgran |
| Material | Metall,Plastic |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 5 V |
| Kabellängd | 500 m |
| Serie | Tanne |
| Ljustemperatur | 2600 K |
| Färg | Grön |
| Effekt/prestanda | 2,2 W |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 2,2 W |
| Antal Ljuskällor | 95, 155 st |
| Vikt | 0,94, 1,52 kg |
| Bredd | 580, 650 mm |
| Djup | 580, 650 mm |
| Diameter | 580, 650 mm |
| Ljusflöde | 38, 49 lumen |

