


Plastgran Star TradingToronto
Rek. pris 4 039 kr
!
fr.3 839 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Höjd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Vacker julgran fint dekorerad med kottar. Användningsområdet är både inomhus eller utomhus. Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Grenarna är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Höjd | 2250, 3000 mm |
| Produkttyp | Julgran |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Toronto |
| Färg | Grön |
| Vikt | 14,8, 30,8 kg |
| Bredd | 1500, 1700 mm |
| Djup | 1500, 1700 mm |
