Plastgran Star Trading Vidaby
Rek. pris 1 919 kr
1 909 kr
1 650 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Vidaby
1 650 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Grön gran med extra långa svepande grenar. Denna gran kommer med en mörkbrun träfot
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 606-00 |
| Höjd | 2000 mm |
| Typ | Julgran |
| Material | Plast/Metall/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 1500 mm |
| Serie | Vidaby |
| Djup | 1500 mm |
| Färg | Grön |
| EAN-nr | 7391482043672 |


