Batteriljus Gnosjö Konstsmide 10,5x13,7 cm LED
Rek. pris 439 kr
292 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

10,5x13,7 cm LED
292 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Batteriljus Gnosjö Konstsmide 10,5x13,7 cm LED är ett ljus som drivs av batteri. Den har varmvit LED och drivs av batteri (2xD) samt har timerfunktion (8h).
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Batteriljus Gnosjö Konstsmide 10,5x13,7 cm LED är ett ljus som drivs av batteri. Den har varmvit LED och drivs av batteri (2xD) samt har timerfunktion (8h).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1848-100 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 137 mm |
| Djup | 105 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,78 W |
| Antal Ljuskällor | 26 st |
| Typ | LED-ljus |
| Vikt | 0,25 kg |
| Bredd | 105 mm |
| Ljustemperatur | 2400 K |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,78 W |
| EAN-nr | 7318301848102 |




