Blockljus Star Trading Advent LED 4-packVit
Rek. pris 239 kr/frp
189 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Advent LED 4-pack
Vit
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

4-pack vita vaxljus med fjärrkontroll. Den vågiga ytan på ljusets topp gör att det ser väldigt verklighetstroget ut. Ljusen ger ifrån sig ett behagligt och mysigt sken. Alla ljusen är 10cm höga och batteridrivna.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
4-pack vita vaxljus med fjärrkontroll. Den vågiga ytan på ljusets topp gör att det ser väldigt verklighetstroget ut. Ljusen ger ifrån sig ett behagligt och mysigt sken. Alla ljusen är 10cm höga och batteridrivna.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 067-11 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 100 mm |
| Vikt | 0,48 kg |
| Effekt/prestanda | 0,18 kW |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Advent |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Effekt/prestanda | 0,18 W |
| Effekt | 0,18 W |
| EAN-nr | 7391482067111 |



