Blockljus Star Trading Big LEDHöjd: 15 cm
129 kr
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
49 kr
Big LED
Höjd: 15 cm
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vackert LED-blockljus från Star Trading. Ljuset skapar ett varmt och mysigt sken. Ljuset är extra stort - 10 cm brett och 15 cm högt. Drivs med 3 stycken AAA-batterier. Ljuset har en inbyggd timerfunktion, vilket gör att det är lätt att ställa in när ljuset ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vackert LED-blockljus från Star Trading. Ljuset skapar ett varmt och mysigt sken. Ljuset är extra stort - 10 cm brett och 15 cm högt. Drivs med 3 stycken AAA-batterier. Ljuset har en inbyggd timerfunktion, vilket gör att det är lätt att ställa in när ljuset ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 068-65 |
| Färg | Ivory |
| Höjd | 150 mm |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | LED-Ljus |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Big |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,4 kg |
| Effekt/prestanda | 0,09 W |
| EAN-nr | 7391482003843 |




