Blockljus Star Trading Crayfish Party LED
69 kr
59 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
42 kr
Crayfish Party LED
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Härligt ljus som skapar rätta känslan på kräftskivan! Ljuset är batteridrivet, 12.5cm högt och har ett kul mönster med kräftor längs med sidorna. Det har också en timerfunktion som gör det enkelt att ställa in när ljuset ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Härligt ljus som skapar rätta känslan på kräftskivan! Ljuset är batteridrivet, 12.5cm högt och har ett kul mönster med kräftor längs med sidorna. Det har också en timerfunktion som gör det enkelt att ställa in när ljuset ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 066-65 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 125 mm |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Crayfish Party |
| Typ | LED-Ljus |
| Effekt | 0,06 W |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,2 kg |
| EAN-nr | 7391482005199 |


