Blockljus Star Trading Flamme Big Outdoor
Rek. pris 269 kr
fr.239 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Flamme Big Outdoor
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Blockljus Star Trading Flamme Big Outdoor är ett utomhusljus i familjen Flamme. Det är gjort i plast och lyser upp med varmvitt sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Blockljus Star Trading Flamme Big Outdoor är ett utomhusljus i familjen Flamme. Det är gjort i plast och lyser upp med varmvitt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit |
| Höjd | 200, 300 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 10 mA |
| Produkttyp | LED-Ljus |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 4,5 V |
| Bredd | 160 mm |
| Serie | Flamme |
| Ström | 0,01 A |
| Djup | 160 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Diameter | 160 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,7, 0,525 kg |
| Effekt/prestanda | 0,03 kW |
