Blockljus Star Trading Flamme Cem
fr.139 kr
fr.68 krFrån 50 %Kampanj54 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Flamme Cem
68 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Flamme Cem är ett fyrkantigt ljus med ytterdelen gjord av cement och innerdel av vax.
Detta elektriska ljus blir en vacker dekoration, både ensam och i grupp ihop med övriga ljus från Flamme-serien. Den har timerfunktion och när brytaren är på timerläget lyser ljuset i ca 30 dagar med en vacker realistisk låga i varmvitt.
Den drivs av 2 AA-batterier, dessa ingår ej.
Den drivs av 2 AA-batterier, dessa ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grå |
| Höjd | 110, 140, 165 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Material | Betong |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Flamme Cem |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 3 V |
| Bredd | 85 mm |
| Djup | 85 mm |
| Effekt | 0,03 W |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Vikt | 0,55, 0,63, 0,82 kg |



