Blockljus Star Trading Flamme LED
fr.64 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Flamme LED
64 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Blockljus Star Trading Flamme LED är ett vitt ljus i plast med Flamme-låga som går bra att använda både inomhus och utomhus. Produkten har en inbyggd timer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Blockljus Star Trading Flamme LED är ett vitt ljus i plast med Flamme-låga som går bra att använda både inomhus och utomhus. Produkten har en inbyggd timer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit |
| Höjd | 130, 150, 180 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 10 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 3 V |
| Bredd | 75 mm |
| Serie | Flamme |
| Djup | 75 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Diameter | 75 mm |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 0,03 W |
| Vikt | 0,1, 0,09 kg |
