Blockljus Star Trading Flamme Marble
Rek. pris 119 kr
fr.79 kr
fr.58 krFrån 27 %Kampanj54 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Flamme Marble
58 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Blockljus Star Trading Flamme Marble är ett vackert ljus i marmormönstrad betong i Star Tradings Flamme-serie. Det lyser upp med en naturtrogen låga i varmvitt.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Blockljus Star Trading Flamme Marble är ett vackert ljus i marmormönstrad betong i Star Tradings Flamme-serie. Det lyser upp med en naturtrogen låga i varmvitt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grå |
| Höjd | 125, 150, 175 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Material | Betong/Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Flamme |
| Ström | 0,01 A |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 3 V |
| Bredd | 75 mm |
| Djup | 75 mm |
| Effekt | 0,03 W |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Diameter | 75 mm |
| Vikt | 0,3, 0,37, 0,44 kg |

