Blockljus Star Trading Flamme Stripe
fr.66 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Flamme Stripe
66 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Flamme Stripe är ett blockljus gjord av vit vax med en räfflad-randig yta. Ljuset är cirka 8x15cm inklusive lågan. Detta elektriska ljus blir en vacker dekoration, både ensam och i grupp ihop med övriga ljus från vår Flamme serie. Den har timerfunktion och när brytaren är på timerläget lyser ljuset i ca 30 dagar med en vacker realistisk låga i varmvitt. Den drivs av 2 AA batterier, dessa ingår ej.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Flamme Stripe är ett blockljus gjord av vit vax med en räfflad-randig yta. Ljuset är cirka 8x15cm inklusive lågan. Detta elektriska ljus blir en vacker dekoration, både ensam och i grupp ihop med övriga ljus från vår Flamme serie. Den har timerfunktion och när brytaren är på timerläget lyser ljuset i ca 30 dagar med en vacker realistisk låga i varmvitt. Den drivs av 2 AA batterier, dessa ingår ej.
Recensioner
Carina ÅVerifierad köpare
för 6 månader sedanJätte bra service och älskar ljusen
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Blå, Grön, Rosa, Vit |
| Höjd | 150 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | LED-Ljus |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 3 V |
| Bredd | 75 mm |
| Djup | 75 mm |
| Diameter | 75 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast, Vax |
| Serie | Flamme Rustic, Flamme Stripe |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,2 kg |
| Effekt | 0,02 W |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Dimbar | Nej |
