Blockljus Star Trading Flamme Swirl LED
Rek. pris 99 kr/st
Lägsta totalpris 144:-
fr.72 kr/stSe priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Flamme Swirl LED
2 st / 144 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Ljus med twist-format vax i serien Flamme. Den naturtrogna lågan lyser med ett varmvitt sken. Med inbyggd timer. Storlek på ljuset med låga 15 cm.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljus med twist-format vax i serien Flamme. Den naturtrogna lågan lyser med ett varmvitt sken. Med inbyggd timer. Storlek på ljuset med låga 15 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Grå |
| Höjd | 150 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Serie | Flamme Rustic |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,16 kg |
| Bredd | 75 mm |
| Djup | 75 mm |
| Effekt | 0,03 W |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Diameter | 75 mm |
