Blockljus Star Trading Glow LED
fr.49 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Glow LED
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fint ljus från Star Trading. Perfekt för att skapa en hemtrevlig miljö. Den inbyggda timerfunktionen gör det enkelt att bestämma när ljuset ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Fint ljus från Star Trading. Perfekt för att skapa en hemtrevlig miljö. Den inbyggda timerfunktionen gör det enkelt att bestämma när ljuset ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit |
| Höjd | 100, 150 mm |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Sockel | Fixed |
| Serie | Flamme Rustic |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Effekt | 0,06 W |
| Vikt | 0,11, 0,15 kg |
| Effekt/prestanda | 0,06 kW |


