Blockljus Star Trading LED Flamme
Rek. pris 79 kr
fr.55 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

LED Flamme
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Blockljus Star Trading LED Flamme är ett vaxljus i serien Flamme, med naturtrogen låga som lyser upp med ett varmvitt sken. Ljuset har en inbyggd timer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Blockljus Star Trading LED Flamme är ett vaxljus i serien Flamme, med naturtrogen låga som lyser upp med ett varmvitt sken. Ljuset har en inbyggd timer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit |
| Höjd | 95, 120, 150, 170 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 3 V |
| Bredd | 75 mm |
| Serie | Flamme Rustic |
| Djup | 75 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Diameter | 75 mm |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 0,03 W |
| Vikt | 0,2, 0,09, 0,13, 0,15 kg |
