Blockljus Star Trading M-Twinkle LED 2-pack
125 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

M-Twinkle LED 2-pack
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

2p mindre blockljus med Twinkle flamma. Lågan skapar ett mysigt sken inomhus och gör att ljuset ser verkligt ut. Det batteridrivna ljuset är 6cm högt. Den inbyggda timern gör det enkelt att ställa in när ljuset ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
2p mindre blockljus med Twinkle flamma. Lågan skapar ett mysigt sken inomhus och gör att ljuset ser verkligt ut. Det batteridrivna ljuset är 6cm högt. Den inbyggda timern gör det enkelt att ställa in när ljuset ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 063-97 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 60 mm |
| Ström | 20 mA |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Flamme Rustic |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | LED-Ljus |
| Vikt | 0,05 kg |
| EAN-nr | 7391482029980 |


