Blockljus Star Trading M-Twinkle LED Ivory
fr.61 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

M-Twinkle LED Ivory
61 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Plastljus med twinkle-flamma. Lågan ger ett vackert sken och gör att blockljuset ser väldigt verkligt ut. Timerfunktionen gör det enkelt att ställa in när ljuset ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Plastljus med twinkle-flamma. Lågan ger ett vackert sken och gör att blockljuset ser väldigt verkligt ut. Timerfunktionen gör det enkelt att ställa in när ljuset ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Ivory |
| Höjd | 150, 175 mm |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Sockel | Fixed |
| Serie | Flamme Rustic |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt | 0,06 W |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Vikt | 0,16, 0,17 kg |



