Blockljus Star Trading M-Twinkle LED Vit
Rek. pris 99 kr
fr.89 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

M-Twinkle LED Vit
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Verklighetstroget ljus i plast. Skapar ett mysigt och behagligt sken både utomhus och inomhus. Ljuset är batteridrivet med inbyggd timer som gör det enkelt att ställa in när de ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Verklighetstroget ljus i plast. Skapar ett mysigt och behagligt sken både utomhus och inomhus. Ljuset är batteridrivet med inbyggd timer som gör det enkelt att ställa in när de ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit |
| Höjd | 125, 175 mm |
| Ström | 10 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Sockel | Fixed |
| Serie | Flamme Rustic |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt | 0,03 W |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Vikt | 0,09, 0,11 kg |
