Blockljus Star Trading M-Twinkle LED VitHöjd: 12,5 cm
Rek. pris 99 kr
79 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
125 mm
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
M-Twinkle LED Vit
Höjd: 12,5 cm
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Verklighetstroget ljus i plast. Skapar ett mysigt och behagligt sken både utomhus och inomhus. Ljuset är batteridrivet med inbyggd timer som gör det enkelt att ställa in när de ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Verklighetstroget ljus i plast. Skapar ett mysigt och behagligt sken både utomhus och inomhus. Ljuset är batteridrivet med inbyggd timer som gör det enkelt att ställa in när de ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 063-55 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 125 mm |
| Vikt | 0,09 kg |
| Ström | 10 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Sockel | Fixed |
| Serie | Flamme Rustic |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Effekt | 0,03 W |
| EAN-nr | 7391482031570 |

