Blockljus Star Trading M-Twinkle LED
Rek. pris 169 kr
fr.159 kr
fr.149 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

M-Twinkle LED
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Verklighetstrogna ljus i vax i en tunnare och högre modell, med vickande låga. Skapar ett mysigt och behagligt sken inomhus. Ljusen är batteridrivna med inbyggd timer som gör det enkelt att ställa in när de ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Verklighetstrogna ljus i vax i en tunnare och högre modell, med vickande låga. Skapar ett mysigt och behagligt sken inomhus. Ljusen är batteridrivna med inbyggd timer som gör det enkelt att ställa in när de ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit |
| Höjd | 300, 400 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Sockel | Fixed |
| Serie | Flamme Rustic |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt | 0,06 W |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Vikt | 0,26, 0,32 kg |


