Blockljus Star Trading Paul LED 5-pack
319 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
49 kr
Paul LED 5-pack
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

LED-ljus i 5-pack för utomhus eller inomhusbruk. Lyser med ett varmvitt sken. Går enkelt att styra med den medföljande fjärrkontrollen. Ljusens storlek 2 st 75x75 mm. 2 st 75x120 mm. 1 st 100x150 mm.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
LED-ljus i 5-pack för utomhus eller inomhusbruk. Lyser med ett varmvitt sken. Går enkelt att styra med den medföljande fjärrkontrollen. Ljusens storlek 2 st 75x75 mm. 2 st 75x120 mm. 1 st 100x150 mm.
Recensioner
AnneVerifierad köpare
för 2 veckor sedanFin varm belysning och toppen att kunna ha ljusen utomhus under tak. Mindre bra att man inte kan ändra/välja att ha ett läge för stilla ljus. Nu flackar ljuset. På farstukvisten är det ok men i uterummet där man sitter ich umgås är det något störigt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 062-69 |
| Färg | Elfenben |
| Höjd | 150 mm |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 100 mm |
| Diameter | 100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,025 W |
| Serie | Flamme Rustic |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Produkttyp | LED-Ljus |
| Vikt | 0,68 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Effekt/prestanda | 0,025 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482053527 |








