LED-Blockljus Star Trading Flamme Grany
Rek. pris 119 kr
99 kr
85 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Flamme Grany
85 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Flamme Grany är ett elektriskt blockljus i form av en stiliserad gran.
Den lyser med ett varmvitt sken i toppen med vår naturtrogna låga Flamme. Ljuset är cirka 9,5cm i diameter och höjden 15,5cm för vax delen och cirka 18,5cm totalhöjd med lågan. Detta ledljus blir en vacker dekoration, både ensam och i grupp ihop med övriga ljus från vår Flamme serie. Den har timerfunktion och när brytaren är på timerläget lyser ljuset i ca 30 dagar med en vacker realistisk låga i varmvitt. Den drivs av 2 AA batterier, dessa ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 061-49 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 190 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Material | Vax |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Flamme Grany |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,232 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Djup | 100 mm |
| Effekt | 0,03 W |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Diameter | 100 mm |
| EAN-nr | 7391482062758 |








