LED-Blockljus Star Trading Flamme Röd
fr.65 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Flamme Röd
65 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Flamme med topp är ett vaxljus i mörkröd färg.
Detta elektriska ljus blir en vacker dekoration, både ensam och i grupp ihop med övriga ljus från vår Flamme serie. Den har timerfunktion och när brytaren är på timerläget lyser ljuset i ca 30 dagar med en vacker realistisk låga i varmvitt. Den drivs av 2 AA batterier, dessa ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Röd |
| Höjd | 95, 120, 170 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Material | Vax |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Flamme |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 75 mm |
| Djup | 75 mm |
| Effekt | 0,03 W |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Diameter | 75 mm |
| Vikt | 0,113, 0,194, 0,1335 kg |

