Vaxljus Gnosjö Konstsmide Lavenderdoft LED TimerH: 230 mm
361 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
230 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vaxljus från Gnosjö Konstsmide med lavendeldoft. LED-belysning och timer på 5 timmar. Drivs med 2xD batterier.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vaxljus från Gnosjö Konstsmide med lavendeldoft. LED-belysning och timer på 5 timmar. Drivs med 2xD batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1862-100 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 230 mm |
| Djup | 90 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Typ | LED-ljus |
| Bredd | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301862108 |

