Vaxljus Gnosjö Konstsmide med Folie 17,5 cmSilverfolie
Rek. pris 399 kr
335 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

med Folie 17,5 cm
Silverfolie
335 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Vaxljus från Gnosjö Konstsmide med 3D-ljuslåga, varmvit LED och folie. Ljuset har en timer på fyra eller åtta timmar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vaxljus från Gnosjö Konstsmide med 3D-ljuslåga, varmvit LED och folie. Ljuset har en timer på fyra eller åtta timmar.
Drivs av 2xC.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1822-300 |
| Färg | Vit/Silver |
| Höjd | 135 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-ljus |
| Material | Vax |
| Sockel | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Ljustemperatur | 2100-2300 K |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,321 kg |
| Bredd | 75 mm |
| Djup | 75 mm |
| Effekt | 0,06 W |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7318301822300 |


