Vaxljus Gnosjö Konstsmide med Timer LED 10x8 cm
124 kr
30 dagars prisgaranti

med Timer LED 10x8 cm
124 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vaxljus med varmvita LED-ljus och timer på fyra eller åtta timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1957-100 |
| Färg | Varmvit |
| Höjd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Vax |
| Typ | LED-ljus |
| Djup | 80 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,06 W |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 80 mm |
| EAN-nr | 7318301957101 |


