Vaxljus Gnosjö Konstsmide Tåg med Snögubbe LED
399 kr
30 dagars prisgaranti

Tåg med Snögubbe LED
399 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Vaxljus från Gnosjö Konstsmide med varmvit LED och motiv av en snögubbe och ett tåg. Ljuset har en timer på fem timmar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vaxljus från Gnosjö Konstsmide med varmvit LED och motiv av en snögubbe och ett tåg. Ljuset har en timer på fem timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1890-100 |
| Färg | Varmvit |
| Höjd | 160 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Vax |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | LED-ljus |
| Vikt | 0,55 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,1 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301890101 |

