Vaxljus Gnosjö Konstsmide Vit Batteriljus
fr.181 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Vit Batteriljus
181 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vaxljus Gnosjö Konstsmide Vit Batteri är ett gräddvitt batteriljus med varmvit LED. Den har timer (4/8h) och drivs av batteri.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vaxljus Gnosjö Konstsmide Vit Batteri är ett gräddvitt batteriljus med varmvit LED. Den har timer (4/8h) och drivs av batteri.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grädde/Vit |
| Höjd | 152, 178 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-ljus |
| Material | Vax |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Ljustemperatur | 2400 K |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 50 mm |
| Djup | 50 mm |
| Effekt | 0,06 W |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Vikt | 0,13, 0,15 kg |
