Vaxljus Gnosjö Konstsmide Vit BatteriljusHxB: 127x50 mm
209 kr
181 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
152 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vaxljus Gnosjö Konstsmide Vit Batteri är ett gräddvitt batteriljus med varmvit LED. Den har timer (4/8h) och drivs av batteri.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vaxljus Gnosjö Konstsmide Vit Batteri är ett gräddvitt batteriljus med varmvit LED. Den har timer (4/8h) och drivs av batteri.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1882-185 |
| Färg | Grädde/Vit |
| Höjd | 152 mm |
| Vikt | 0,13 kg |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-ljus |
| Material | Vax |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 50 mm |
| Ljustemperatur | 2400 K |
| Djup | 50 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,06 W |
| EAN-nr | 7318308821856 |




